REKLAMA

REKLAMA

7 2023 STEFCZYK SF Milówka Żywiec Fit

                      

''TWOJA OSTROŻNOŚĆ TO ICH ŻYCIE'' - spot żywieckich policjantów

''TWOJA OSTROŻNOŚĆ TO ICH ŻYCIE'' - spot żywieckich policjantów

W piątek odbył się briefieng prasowy dotyczący promocji nowego spotu żywieckich policjantów.

W ubiegłym roku na polskich drogach z winy innych kierujących życie straciło blisko 100 motocyklistów, a dziesięć razy tylu zostało rannych. Dlatego żywieccy policjanci zrealizowali spot profilaktyczny promujący bezpieczeństwo motocyklistów „Twoja ostrożność to ich życie”. Myślą przewodnią spotu jest to, aby zwrócić uwagę kierujących samochodami na to, że wyjeżdżając na drogi odpowiadają nie tylko za siebie, ale i innych uczestników ruchu drogowego.

W realizację spotu zaangażowali się motocykliści z żywieckiego klubu motocyklowego, którzy wystąpili w nagraniu i dzielili się z policjantami doświadczeniami przekazywanymi z perspektywy miłośników jazdy na dwóch kółkach. W spocie gościnnie wystąpiła Pani Natasza Caban – żeglarka, która samotnie opłynęła ziemię, a teraz planuje odbyć podobną podróż na motocyklu. W nagraniu dzieli się swoimi doświadczeniami i tym, jak ważne jest bezpieczeństwo. Lato w pełni. Pogoda zachęca do motocyklowych wycieczek. Pamiętaj „Twoja ostrożność to ich życie”.

 

Zapraszamy na reportaż z wczorajszego briefingu:

Wideo: Wiktor Martosz

 

Spot: WRD KPP Żywiec

 

Spot powstał dzięki zaangażowaniu i wsparciu wielu osób. Wśród nich są: Sebastian Duchnowicz, Paweł Szczotka, Robert Romik, Bartłomiej i Kamil Wiewiórka, Katarzyna Biegun, Beata i Andrzej Fijak, Rafał Żur, Katarzyna, Patrycja, Filip i Hubert Druzgała, mł. asp. Łukasz Binda, mł. asp. Jolanta Frydel, st. post. Cezary Kubica, Michał Kubiniec oraz motocykliści z żywieckiego klubu motocyklowego.

Szczególne podziękowania za gościnny udział w spocie składamy Pani Nataszy Caban.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za poświęcony czas, okazaną bezinteresowną pomoc i chęć współpracy w ważnej dla nas wszystkich inicjatywie!

Realizacja spotu nie byłaby możliwa bez wsparcia finansowego Starostwa Powiatowego w Żywcu oraz Urzędu Gminy w Łodygowicach.

Przeczytaj także

 REKLAMA