REKLAMA

REKLAMA

7 2023 STEFCZYK SF Milówka Żywiec Fit

                      

Zaginęła mieszkanka powiatu żywieckiego!

Zaginęła mieszkanka powiatu żywieckiego!

 

Policjanci z Bielska-Białej poszukują Natalii ANDRUSIEWICZ, 32-letniej mieszkanki powiatu żywieckiego. Kobieta ostatni raz była widziana wczoraj w rejonie Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej. Wszelkie informacje o miejscu pobytu zaginionej prosimy kierować do Komisariatu II Policji w Bielsku-Białej, przy ul. Kamińskiego 8, tel. 47 857 02 00.

W dniu 20 lipca 2021 roku zaginęła Natalia Andrusiewicz, 32-letnia mieszkanka powiatu żywieckiego. Ostatni raz była widziana wczoraj około godziny 18 w okolicy Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej. Od tamtej pory nie powróciła do miejsca swojego zamieszkania.

Rysopis: Wzrost około 165 cm, średnia budowa ciała, włosy brązowe, proste. W dniu zaginięcia ubrana była w jasne spodnie z czarnymi wzorami i niebieską bluzkę.

Wszelkie informacje o miejscu pobytu zaginionej prosimy kierować do Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej, przy ul. Kamińskiego 8, tel. 47 85 702 00 lub 47 85 712 55, e-mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przeczytaj także

 REKLAMA