Z okazji Mikołajek żywieccy policjanci odwiedzili najmłodszych w żywieckim szpitalu i przekazali im prezenty.

Dzisiaj jest jeden z najprzyjemniejszych dni w roku. Każdy maluch z niecierpliwością czeka na prezenty od Świętego Mikołaja. Niestety nie wszystkie dzieci spędzą ten dzień w rodzinnym gronie ciesząc się i bawiąc wymarzonymi prezentami. Niektóre z nich, z różnych przyczyn są w szpitalu, co dla każdego dziecka z pewnością jest trudne i stresujące. Dlatego policjanci z żywieckiej komendy postanowili choć troszkę umilić im ten czas.

mikolajki2

Dzisiaj nadarzyła się doskonała okazja bowiem są Mikołajki. W związku z tym policjanci z żywieckiej drogówki za własne środki kupili pluszowe misie oraz maskotki i wspólnie z przedstawicielem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej odwiedzili małych pacjentów. W akcję włączył się również Urząd Miasta w Żywcu, który zakupił dla dzieci słodycze.

mikolajki3

Mundurowi paczki z prezentami przekazali na ręce Pani Pielęgniarki Oddziałowej z oddziału dziecięcego. Dodatkową atrakcją dla małych pacjentów była obecność pluszowego przyjaciela dzieci – Sznupka, którego widok sprawił milusińskim ogromną radość.

 

Z okazji Mikołajek życzymy wszystkim dzieciom, a w szczególności małym pacjentom, wszystkiego co najlepsze, wymarzonych prezentów, a przede wszystkim dużo, dużo zdrowia i szybkiego powrotu do domu!

 

Źródło:
KPP Żywiec

 

Ż997

 
Wszystkie
Z regionu
Gmina Rajcza
Gmina Węgierska Górka
Beskid997
Gmina Milówka
Żywiec
Gmina Jeleśnia
Wywiady
Gość BESKIDLIVE