REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

Duże zmiany w kierownictwie żywieckiej policji

Duże zmiany w kierownictwie żywieckiej policji

W miniony piątek w żywieckiej komendzie odbyło się spotkanie związne ze zmianami na stanowiskach kierowniczych.

Spotkanie prowadził I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Żywcu podinspektor Jerzy Bujok, który wręczył obecnym rozkazy personalne. I tak, rozkazem personalnym Komendant Powiatowy Policji w Żywcu młodszy inspektor Krzysztof Czaja:

  • Mianował na stanowisko Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Żywcu podkomisarza Piotra Kłapytę, który dotychczas był Komendantem Komisariatu Policji w Gilowicach.
  • Powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Rajczy komisarzowi Tadeuszowi Pytlowi, który dotychczas był Zastępcą Komendanta tego Komisariatu.
  • Powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Jeleśni komisarzowi Kamilowi Potępie, który dotychczas był zastępcą Komendanta tego Komisariatu.
  • Powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Gilowicach aspirantowi sztabowemu Zdzisławowi Dudce, który dotychczas był Zastępcą Komendanta tego Komisariatu.
  • Powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Rajczy aspirantowi sztabowemu Szymonowi Łodzianie, który dotychczas był Kierownikiem Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Żywcu.
  • Powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Gilowicach młodszemu aspirantowi Rafałowi Kastelikowi, który dotychczas pełnił służbę jako detektyw Zespołu Kryminalnego tego Komisariatu.

zmiany komenda 2

Spotkanie było również okazją do pożegnania podinspektora Mirosława Karwackiego, który odszedł na emeryturę ze stanowiska Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Żywcu, podinspektora Tomasza Komana, który pełnił służbę jako Komendant Komisariatu Policji w Rajczy oraz aspiranta sztabowego Wojciecha Łapczyńskiego, który zakończył służbę  na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Jeleśni.  

zmiany komenda 3
I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Żywcu podinspektor Jerzy Bujok pogratulował awansowanym policjantom, życząc im sukcesów na nowych stanowiskach służbowych. Z kolei żegnającym się z mundurem podziękował za lata ciężkiej i wymagającej służby i życzył im zdrowia oraz zrealizowania dawno odkładanych na ten moment marzeń i zainteresowań.

Przeczytaj także

 REKLAMA