REKLAMA

 REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

REKLAMA

pracaEL 600x245 beskidlive

Żywiec: zmiany w organizacji ruchu!

Żywiec: zmiany w organizacji ruchu!

Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych, to czas wzmożonego ruchu na drogach oraz w rejonach nekropolii.

Poniżej prezentujemy informację o zmianach w organizacji ruchu na terenie Żywca.

Na terenie Żywca wprowadzone zostaną następujące zmiany w organizacji ruchu:

  • Wprowadzone zostanie oznakowanie dotyczące zakazu zatrzymywania się na odcinku od skrzyżowania ulicy Wichrowej i Komonieckiego oraz w rejonie ulicy Wichrowej. Prosimy o zwrócenie uwagi na wprowadzone oznakowanie i stosowanie się do niego. Zmiana organizacji w ruchu obowiązywać będzie od 28 października od godzin wieczornych do 4 listopada do godzin dopołudniowych.
  • W rejonie cmentarza przy ulicy Komonieckiego nie będzie zmian w organizacji ruchu. Zwracamy się z prośbą do kierowców, aby nie parkowali samochodów wzdłuż oraz na chodnikach dla pieszych. Samochody będzie można zostawić na specjalnie do tego wyznaczonych parkingach przy Liceum Ogólnokształcącym w Żywcu oraz na parkingu sklepu przy ulicy Komonieckiego 17.   
  • W rejonie cmentarza przy ulicy Stolarskiej nie będzie zmian w organizacji ruchu. Parkowanie pojazdów będzie możliwe na parkingach wzdłuż ulicy.

Dodatkowo Miejski Zakład Komunikacyjny w Żywcu informuje, że w związku z dniem Wszystkich Świętych od 28 października do 02 listopada obowiązywał będzie dodatkowy przystanek przy ulicy Komonieckiego przy bramie głównej cmentarza. 

źródło: https://zywiec.policja.gov.pl
 

 REKLAMA

Przeczytaj także