REKLAMA

 REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

REKLAMA

pracaEL 600x245 beskidlive

Cisiec. Drzewa spadły na dom. Nie żyje kobieta
fot: OSP Węgierska Górka

Cisiec. Drzewa spadły na dom. Nie żyje kobieta

W sobotę w Cisiec, doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia.

W wyniku silnego wiatru drzewo przewróciło się na budynek jednorodzinny. Śmierć poniosła kobieta przebywająca w budynku.

Silny wiatr przewrócił w sobotę rano kilka drzew, które spadły na dom jednorodzinny. Nie żyje kobieta, która przebywała w środku - powiedział mł. kpt. Tomasz Kołodziej oficer prasowy PSP w Żywcu.

Aktualizajca:

Policjanci z Komisariatu w Węgierskiej Górce będą ustalać szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia, do którego doszło w sobotę w Ciścu. Jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych, na skutek przewrócenia się drzewa na dom, doszło do zawalenia się budynku. W wyniku zdarzenia śmierć poniosła 73-letnia kobieta.

W sobotę tuż po 7.00 dyżurny komisariatu policji w Węgierskiej Górce otrzymał informację, że w Ciścu drzewo przewróciło się na dom. Wiadomo było, że w budynku samotnie mieszkała kobieta. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci oraz pozostałe służby. Jak ustalili śledczy, drzewo rosnące w pobliżu domu przewróciło się na budynek, w wyniku czego uległ on zawaleniu. Obecni na miejscu strażacy podjęli akcję ratunkową. Z wnętrza budynku wydobyli 73-letnią kobietę, która niestety, na skutek doznanych obrażeń poniosła śmierć. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci, obecny był również prokurator. Teraz śledczy będą ustalać szczegółowe przyczyny oraz okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

źródło: https://zywiec.policja.gov.pl

 REKLAMA

Przeczytaj także