REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

Żabnica: wywrotka na quadzie

Żabnica: wywrotka na quadzie

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło wczoraj w Żabnicy.

Sprzyjająca aura daje większe możliwości aktywnego spędzania czasu. Podobnie było w miniony weekend. Niestety dla dwóch osób podróż quadem nie zakończyła się szczęśliwie. 

Ok. godziny 17:20 w niedzielę w Żabnicy kierujący quadem doprowadził do jego przewrócenia. W wyniku tego zdarzenia z obrażeniami ciała do szpitala trafiła jego pasażerka. Do innego zdarzenia doszło w sobotę ok. godziny 12:50 w Żywcu. Kierujący motocyklem 41-letni motocyklista jadąc ulicą Wesołą, stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się na bok. 41-latek doznał obrażeń ciała. Najprawdopodobniej duży wpływ na zaistnienie tego zdarzenia miał stan, w jakim znajdował się kierowca. Badanie na zawartość alkoholu wykazało ponad 2 promile w wydychanym powietrzu.

Ostatnie z weekendowych zdarzeń spowodował 32-letni kierujący rowerem. Na ul. Ludnej w Żywcu ok. godziny 18:40 32-letni mieszkaniec miasta uderzył rowerem w kierowanego przez 21-latka Volkswagena Polo. Także w tym wypadku kierujący rowerem nie powinien był wsiadać za kierownicę jednośladu. Jego wynik na alkomacie to ponad 2,5 promila alkoholu. 

Źródło:
KPP Żywiec

 

Ż997

Przeczytaj także

 REKLAMA