REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

Wywiad z Anną Iberszer, aktorką z "Rancza"
Fot. Karolina Hojny

Wywiad z Anną Iberszer, aktorką z "Rancza"

Zapraszamy do lektury wywiadu z Anną Iberszer, odtwórczynią roli Franceski z serialu "Ranczo". Wywiad prrzeprowadziła Karolina Hojny.

Do naszego pięknego i malowniczo położonego Zwardonia, zawitała aktorka Anna Iberszer, którą pamiętamy jako odtwórczynię roli Franceski w serialu ''Ranczo''. Przyjechała do nas z rodziną, aby odpocząc na Stacji Narciarskiej ZwardońSki, położonej na stoku Małego Rachowca.

Pani Ania to bardzo miła osoba i udało mi się zadać jej kilka pytań.

Karolina Hojny:  Pani Aniu, czy podoba się Pani w Zwardoniu?

Anna Ibereszer: Znam tylko okolice stacji narciarskiej. Natomiast samej miejscowości nie miałam okazji poznać. Podoba mi się ten stok a także ludzie,których tu spotykam.

 - Czym się Pani kierowała wybierając nasz stok?

 - Nasz znajomy Wojciech Tylka zaprosił nas po raz pierw3szy w ubiegłym roku. Przyjechaliśmy, spodobało nam się i znów tu wróciliśmy. Stacja narciarska ma świetne położenie,stok jest dobrze przygotowany i są tu niesamowite widoki. Cieszy mnie również to,że mój 5-cio letni synek Karol może bezpiecznie stawiać pierwsze kroki na nartach na specjalnie przygotowanej do tego celu części stoku.

 - Jak długo Państwo chcecie u nas wypoczywać?

 - Jeżeli synek się nie pochoruje, to chcemy tu być przez 3 dni.

- Czy poleciłaby Pani Zwardoń i Stację Narciarską ''ZwardońSki'' swoim znajomym?

- Oczywiście. Już w ubiegłym roku umieściłam post na Facebook z informacją,że byłam i bardzo mi się podobało. Wielu znajomych pytało jak tu jest i myślę,że kilku nawet do was przyjechało.

 - Bardzo dziękuję za te kilka słów i życzę udanego wypoczynku.

- Dziękuję również.

Przeczytaj także

 REKLAMA