REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

Gala Armia Fight Night już w najbliższy piątek!

Gala Armia Fight Night już w najbliższy piątek!

Miejskie Centrum Kultury w Żywcu

zaprasza na jubileuszową edycję gali Armia FightNight, która odbędzie się w najbliższy piatek,  16 lipca w Amfiteatrze w Żywcu. Kibice będą mogli oglądać to sportowe widowisko na antenie TVP Sport.  Dziewięć poprzednich edycji – w tym jedna Edycja Specjalna – nie zawiodły oczekiwań wymagających kibiców.

Również tym razem fani sportów walki mogą liczyć na mocne sportowe zestawienia. Na szczycie karty walk, która po brzegi wypełniona jest bezdyskusyjnie wartymi uwagi nazwiskami, znajdziemy dwa niezwykle elektryzujące starcia o mistrzowskie szable organizacji. W pojedynku o trofeum kategorii półśredniej rękawice skrzyżują Tymoteusz Łopaczyk i Jacek Bednorz, natomiast plac boju w walce o szablę kategorii piórkowej podzielą Adrian Kępa i MansurAzhiev.

Zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych Armia FightNight i wspólnego oglądania jubileuszowej edycji gali. Gala organizowana przy współpracy federacji Armia FightNight z 18 Dywizją Zmechanizowaną Wojska Polskiego na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim

BILETY MOŻNA KUPIĆ TUTAJ:

https://ticketos.pl/event/3784/gala-armia-fight-night-x

Przeczytaj także

 REKLAMA