REKLAMA

 REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

REKLAMA

pracaEL 600x245 beskidlive

10 milionowy Gość odwiedził dziś Park Rozrywki Energylandia! [WIDEO]

10 milionowy Gość odwiedził dziś Park Rozrywki Energylandia! [WIDEO]

Dzisiejsza data zapisała się w historii Energylandii w sposób wyjątkowy, bowiem

Park Rozrywki przywitał dziesięciomilionowego gościa od początku swojej działalności. Była nim Pani Monika, nauczycielka z Opola, która spontanicznie wybrała się do Parku wraz z mężem Danielem oraz dziećmi: dziewięcioletnim Maxem i sześciolatką Polą. Bilety do Energylandii zakupili wykorzystując środki z Bonu Turystycznego, który w tym miejscu można realizować także za pomocą intuicyjnej i wygodnej w obsłudze strony bon.energylandia.pl. Co ciekawe to była już czwarta z rzędu podróż szczęśliwej Rodzinki do miejsca, które jak się okazuje spełnia dziecięce marzenia. Teraz będą mogli cieszyć się nielimitowaną możliwością wstępu dzięki otrzymanemu voucherowi na rodzinny bilet całoroczny. Dodatkowo powiązany rodzinnie Western Camp Resort ufundował w swoim kompleksie noclegowym niczym z dzikiego zachodu, weekendowy pobyt dla Pani Moniki, Pana Daniela i ich dzieci.

 

10 milionów turystów to więcej niż liczba mieszkańców Słowacji i Chorwacji razem wziętych.

To także dowód na to, że miejsce to stało się jednym z najpopularniejszych turystycznych obiektów w Polsce, do którego przyjeżdżają całe rodziny, młodzież z przyjaciółmi oraz dzieci w różnym wieku między innymi w ramach wycieczek szkolnych.

Zbliżający się wrzesień i październik to czas, kiedy wycieczki szkolne odwiedzają Energylandię najczęściej, dlatego uczniom szkół i nauczycieli już teraz przypominamy o planowaniu przyjazdów. Warto dodać, że w ramach przyjazdu do Energylandii wycieczki załapują się na program edutainment, czyli połączenie pokazów edukacyjnych z rozrywką oraz opracowane przez nauczycieli specjalne programy lekcji oparte na atrakcjach znanych z Parku Rozrywki.

Koniec wakacji nie przekreśla dobrej zabawy!

Już wkrótce rozpoczną się przygotowania do wydarzeń Polskiej, Złotej Jesieni oraz Okroberfest, które potrwają w tym roku razem od 5 września do 9 października. W Energylandii powstanie największa w Polsce jesienna dekoracja, w ramach której 70 hektarów powierzchni Parku Rozrywki zostanie przyozdobionych 75 tysiącami dyń, o wadze 150 ton. Ponad to sto tysięcy autorskich dekoracji spowodują, że jesienny widok Energylandii będzie olśniewający i niepowtarzalny!

 

Materiał prasowy Parku Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze.

 REKLAMA

Przeczytaj także