REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

Historyczny skład wjedzie do Żywca!

Historyczny skład wjedzie do Żywca!

Po raz kolejny

zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników podróży starymi pociągami na pokład pociągów specjalnych, które w ramach oferty ZIMA 2023 przy okazji zimowych ferii szkolnych pojawią się na szlakach kolejowych województwa śląskiego w sobotę i niedzielę 14 i 15 stycznia 2023.

Pociągi zostaną uruchomione na trasach rozpoczynających się na stacjach w Częstochowie, Katowicach, Trzebinii, Cieszynie, Bielsku-Białej oraz Żywcu. W ramach dwudniowego projektu Pasażerowie skorzystają z kolejowych wypraw na pokładzie pociągów zestawionych z elektrycznej lokomotywy EP05-23 oraz zestawu historycznych, oliwkowych wagonów pasażerskich 1 i 2 klasy, wraz z wagonem barowym WARS. Lokomotywa będzie dostosowana do wagonów pod względem historycznego charakteru, będzie wyposażona w sprzęg wysokiego napięcia gwarantujący ogrzewanie wagonów.

Szczegóły i rezerwacja biletów są dostępne na naszej stronie internetowej!
Bilety na pociągi są biletami ryczałtowymi, obowiązują niezależnie od długości trasy, na jakiej podróżują pasażerowie. Pociągi objęte są całkowitą rezerwacją miejsc.

UWAGA! Oferta promocyjna! Turystyka Kolejowa TurKol.pl wprowadza ofertę promocyjną z dynamicznym cennikiem biletów na przejazdy pociągiem.
Standardowa cena np. 109,00 zł za przejazd w 2 klasie pociągu może być obniżona do ceny promocyjnej w wysokości np. 79,00 zł za przejazd w 2 klasie. Możliwość zakupu biletu w cenie promocyjnej obowiązuje do wyczerpania puli biletów promocyjnych odpowiednio w taryfach biletowych dla 1 i 2 klasy. Szczegóły przy każdym opisie danego pociągu.

________________

turkol.pl

Przeczytaj także

 REKLAMA