REKLAMA

 REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

REKLAMA

pracaEL 600x245 beskidlive

 Donald Tusk przyjedzie do Żywca!

Donald Tusk przyjedzie do Żywca!

Donald Tusk i parlamentarzyści Platformy Obywatelskiej przyjadą na Żywiecczyznę!

Posłowie i senatorowie w ramach akcji „Tu jest przyszłość” przemierzają kraj, by spotkać się z Polkami i Polakami. W powiecie żywieckim spotkanie z parlamentarzystami zaplanowano na piątek 17 marca w Węgierskiej Górce, odbędzie się również spotkanie w SzpitaluŻywiec na temat sytuacji w ochronie zdrowia mieszkańców powiatu żywieckiego. Z kolei w niedzielę 19 marca Miejskie Centrum Kultury w Żywcu odwiedzi Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk.

 

Chcemy być wszędzie tam, gdzie dzieją się rzeczy najważniejsze – mówi poseł Małgorzata Pępek.

 

Dzięki takim spotkaniom parlamentarzyści chcą poznać problemy i bolączki mieszkańców odwiedzanych regionów. W ramach akcji "Tu jest przyszłość" przejechali już województwo łódzkie i wielkopolskie. Teraz czas na Śląsk. W naszym regionie odwiedzą m.in. Węgierską Górkę. Spotkanie otwarte z mieszkańcami rozpocznie się w piątek 17 marca o godz. 16:00 w sali konferencyjnej hotelu Beskidian przy ul. 3-go Maja 12. Jak podkreślają, każdy jest na nim mile widziany.

 

Będziemy rozmawiali o wielu sprawach, które są Państwu bliskie – podkreśla poseł Małgorzata Pępek.

Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk w niedzielę 19 marca przyjedzie do Żywca. Z liderem opozycji będzie można spotkać się o godz. 17:00 w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury przy Al. Wolności 4. Wydarzenie będzie miało charakter otwarty, oznacza to, że weźmie w nim udział każdy chętny. Jak zapowiadają politycy, na spotkanie nie będzie żadnych oficjalnych zaproszeń. Będzie można zadawać pytania i porozmawiać o sprawach bieżących i przyszłości Polski.

 

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych – dodała Poseł Małgorzata Pępek. 

 

 REKLAMA

Przeczytaj także