REKLAMA

 REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

REKLAMA

pracaEL 600x245 beskidlive

Energylandia świętowała swoje 9 urodziny [WIDEO]
fot: materiały prasowe

Energylandia świętowała swoje 9 urodziny [WIDEO]

Podczas urodzinowej imprezy przygotowano wiele atrakcji, które dostarczyły niezapomnianych wrażeń wszystkim odwiedzającym.

Na szczególną uwagę zasługiwał ogromny tort, który stanowił główną atrakcję całego wydarzenia. Udekorowany z dbałością o szczegóły, zachwycił zarówno wzrok, jak i podniebienie Gości. Dodatkowo pojawiły się specjalne pokazy i animacje dla dzieci. Nie zabrakło również tysięcy gadżetów! 

 

 

Energylandia, będąca jednym z największych parków rozrywki w Europie, kontynuuje swoją misję dostarczania wyjątkowych przeżyć i radości dla wszystkich Gości. Właśnie tutaj czekają na Ciebie 123 atrakcje w 6 strefach tematycznych, w tym 18 roller coasterów i 25 atrakcji dla dzieci od 2 roku życia. W cenie jednego biletu każdy otrzymuje również wstęp do Parku Wodnego nr 1 w Europie, to idealna okazja na zabawę pełną adrenaliny na roller coasterach z relaksem w zaciszu Water Parku.

 
Najbliższe wydarzenie w Energylandii to Magic Night & Beach Party – za tą nazwą kryje się zabawa w królestwie roller coasterów,
aż o 3 godziny dłużej! Bilety do Energylandii można nabyć poprzez oficjalną stronę parku: https://ticket.energylandia.pl/ lub w kasach biletowych w dniu imprezy. Nie przegap okazji, aby dołączyć do tej gorącej zabawy & Beach Party oraz cieszyć się niepowtarzalnymi atrakcjami Parku Rozrywki Energylandia! 

 REKLAMA

Przeczytaj także