REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

Jesienne szaleństwo w Energylandii
fot: Energylandia

Jesienne szaleństwo w Energylandii

Polska Złota Jesień i Oktoberfest w jednym miejscu? To możliwe tylko w Energylandii!

Największy Park Rozrywki w Polsce zachwyca swoich Gości niezliczonymi atrakcjami i wyjątkowym klimatem. Teraz, w tym magicznym okresie, Energylandia przygotowała coś wyjątkowego - połączenie dwóch niezwykłych wydarzeń: Polskiej Złotej Jesieni i słynnego Oktoberfest. Wydarzenia będą trwać do 8 października, dając wszystkim okazję
do celebrowania pięknej jesieni w Energylandii.

 

Polska Złota Jesień w Energylandii to nie tylko wyjątkowy klimat, ale również dbałość o każdy detal. Pracownicy Parku przygotowali aż 75 000 dyń i 100 000 dekoracji jesiennych, aby stworzyć niezapomnianą atmosferę i piękne jesienne kompozycje. Podczas wydarzenia odbywają się także specjalne pokazy.
To doskonała okazja, aby poznać tą piękną porę roku w Energylandii. Park to miejsce, gdzie atrakcji nigdy
nie brakuje. Znajdują się tam aż 123 atrakcje w 6 strefach tematycznych. Dla najmłodszych Gości przygotowano ich aż 25 przeznaczonych dla dzieci już od 2 roku życia. Miłośnicy ekstremalnych przeżyć mogą korzystać z 18 szalonych roller coasterów!

Właśnie teraz trwa promocja na bilety wstępu do Energylandii. To idealny moment, aby odwiedzić Park i cieszyć się niezapomnianą Polską Złotą Jesienią oraz Oktoberfest w jednym miejscu.
Do 24 września 2023 r. możesz kupić bilety z rabatem nawet -20 zł. Teraz cena biletu normalnego
to 159 zł, a bilet ulgowy kosztuje tylko 119 zł! Promocja dotyczy również biletów 2-dniowych – szczegóły można sprawdzić TUTAJ. Promocyjne bilety można wykorzystać od 25 września 2023 r. do 29 października 2023 r. zgodnie z kalendarzem otwarcia Parku. 

To jeszcze nie koniec niespodzianek w Energylandii!
Od 12 października rozpoczyna się kolejne magiczne wydarzenie, bo właśnie wtedy w Parku trwać będzie Halloween Time. To czas, kiedy Energylandia przygotuje
aż 4 domy strachu, które przeniosą Was w świat przerażających emocji i niezapomnianych chwil adrenaliny. Jeśli jesteście miłośnikami dreszczyku emocji,
to z pewnością nie będziecie chcieli przegapić tych przeżyć!

Ale to nie wszystko! Już 21 października, Energylandia udostępni wam możliwość zabawy aż do godziny 22:00 podczas Halloween Night. To znakomita okazja, aby przeżyć jeszcze więcej emocji w Parku podczas wieczornej zabawy!

 

źródło: materiały prasowe  

Przeczytaj także

 REKLAMA