REKLAMA

kasy stefczyka baner 2020

 

Już jutro startuje Rajd bez Granic.
Ideą Rajdu jest promocja regionu pogranicza polsko-słowackiego oraz propagowanie spędzania czasu ze swoją rodziną w sposób aktywny, pozwalający na zapoznanie się z bogactwem dziedzictwa przyrodniczego i kulturalnego regionu.
Załogi startują w Rajdzie korzystając z własnych pojazdów, oznakowanych numerami startowymi.
To od całej drużyny, dzieci jak również dorosłych będzie zależało, jakie miejsce w rajdzie zdobędą.
Załogę każdego pojazdu tworzą minimum 3 osoby w tym 2 osoby dorosłe oraz dziecko. Pozostała część załogi w dowolnej konfiguracji, lecz nie większą niż 5 osób. Rodzinę mogą tworzyć np. mama, tata, dziadkowie, ciocie, wujkowie oraz dzieci.
 
Na wyznaczonej trasie rodziny biorą udział w różnych konkurencjach, przemieszczając się swoimi pojazdami od punktu A do punktu B. Drużyny będą wykazywać się wiedzą motoryzacyjną, umiejętnościami technicznymi oraz sportowymi. Wszystkie zadania będą wykonywane wspólnie - rodzinnie. Znajdą się również zadania dla dzieci, dopasowane do grupy wiekowej.
Stacji będzie około 10.
Tak niesamowita atrakcja zapewni wszystkim dzieciom uśmiech na twarzy i pełen bagażnik nagród gwarantowanych za każde wykonane przez nich zadanie. Osoby dorosłe w swych konkurencjach zbierają punkty na nagrody główne zajmując odpowiednio miejsca 1,2 i 3.
Zorganizowany zostanie na terenie 14 gmin pogranicza: Radziechowy-Wieprz, Węgierska Górka, Milówka, Rajcza, Ujsoły, Novoť, Oravská Lesná, Zakamenné, Nová Bystrica, Stará Bystrica, Klubina, Zborov nad Bystricou, Oščadnica, Skalité
Miejsce startu rajdu będzie na terenie Gminy Radziechowy Wieprz około godziny 8.30.
 
Załogi zatrzymają się w Węgierskiej Górce przy Forcie "Wędrowiec" , a następnie w Milówce. Spotykamy się w okolicach Amfiteatru, gdzie na uczestników i wszystkich tych, którzy zechcą kibicować drużynom - czeka wiele atrakcji.
Meta Rajdu zlokalizowana będzie w Zwardoniu, pierwszej drużyny spodziewamy się około godziny 17.00
Wszystkie
Z regionu
Beskid997
Gmina Milówka
Gmina Węgierska Górka
Gmina Rajcza
Żywiec
Gmina Jeleśnia
Sport
Książka Tygodnia
Wywiady
Gość BESKIDLIVE