REKLAMA

kasy stefczyka baner 2020

 

 

Wystarczy

pokonać 96 schodów, by wejść na szczyt liczącej 22 metry Wieży Widokowej i zobaczyć niezwykły obraz namalowany za pomocą kwitnących drzew, krzewów i kwiatów. Osoby, które mają problemy wchodzeniem po schodach mogą skorzystać z windy i wjechać na sam szczyt Wieży.

Wejście na Wieżę pozwoli nie tylko zobaczyć niezwykły obraz, ale również przełamać barierę lęku wysokości oraz podziwiać panoramę Beskidu Małego. Miejsce powstało z myślą o wszystkich, którzy chcą poznać życie i drogę do świętości Jana Pawła II. Ogród pełni ważną funkcję w rozwoju edukacji i kultury. Jest źródłem wiedzy i inspiracji jako „żywe muzeum” papieża Polaka. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą odwiedzić miejsce poświęcone Janowi Pawłowi II, do teatru zmieniających się pór roku, gdzie roślinność tworzy żywy Obraz przedstawiający postać papieża Polaka, bazylikę Ofiarowania NMP w Wadowicach i Bazylikę św. Piotra w Watykanie.! Zobacz kwitnący portret Jana Pawła II w otoczeniu Bazyliki św. Piotra w Watykanie i bazyliki Ofiarowania NMP w Wadowicach! By stworzyć to arcydzieło potrzebne było aż 20 tysięcy odpowiednio dobranych roślin. 

Wędrówka alejkami Ogrodu, których długość wynosi aż 8 km, pozwoli podziwiać poszczególne elementy całego obrazu, ale również zobaczyć zdjęcia przedstawiające drogę do świętości papieża Polaka, czy też zapoznać się z niezwykłymi historiami z Jego życia.

Gdzie?

To niezwykłe miejsce znajduje się w Inwałdzie, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej numer 52 z Krakowa do Bielska – Białej.

_______________________

ogrodjp2.pl

Wszystkie
Z regionu
Gmina Milówka
Gmina Węgierska Górka
Żywiec
Gmina Rajcza
Beskid997
Sport
Gmina Jeleśnia
Książka Tygodnia
Wywiady
Gość BESKIDLIVE