Teraz już tak, teraz już wiemy, że się spełni. To się nazywa mieć przyjaciół.

Niebywałą niespodziankę sprawili Edwardowi Dudkowi jego bliscy i przyjaciele, a tak naprawdę główną inicjatorką całego zamieszania była Weronika Dudek i Ania Lipińska. .

Co bowiem można zrobić, gdy spełnienie marzenia jest bliskie, ale brakuje finansów? Czasem wystarczą właśnie przyjaciele.Marzeniem Bacy był i nadal jest maraton Bajkał, jednak to eskapada niezywkle kosztowna. Weronika Dudek wykorzystała jednak internetowe i facebookowe możliwosci i załozyła tajną grupę PROJEKT MARATON. Celem była zbiórka pieniędzy, dobrowolnych kwot dla Bacy, który  - teraz to jasne - swój Bajkał zdobędzie.

Niezwykłą ofiarnością wykazali się przyjaciele, bowiem lawina ruszyłi finansowa kula śnieżna jest - Baca pojedzie spełniac swoje marzenie.

Dziś w domu Edwarda Dudka przyjaciele i rodzina wręczyli mu niespodziankę. Zaskoczenie Bacy było ogromne. Edward Dudek nie krył wzruszenia i radosci.

W imieniu Bacy, rodziny i przyjaciół dziękujemy wszystkim tym, którzy dołożyli wszelikch starań w tajnym Projekcie Maraton.

Wszystkie
Gmina Rajcza
Z regionu
Gmina Węgierska Górka
Beskid997
Gmina Milówka
Żywiec
Gmina Jeleśnia
Wywiady
Gość BESKIDLIVE