Rock'n'Roll Tattoo And Piercing w Żywcu.

Międzynarodowa marka z branży tatuażu, której kolebka znajduję się na ziemi szkockiej w Edynburgu otwiera na Żywiecczyźnie swój oddział. Już 2 listopada swoje oficjalne otwarcie zaliczy kolejny salon Rock'n'Roll Tattoo w Polsce. To już siódme miasto w którym zlokalizowany jest salon tatuażu działający pod banderą Rock'n'Rolla w kraju. Wszystko zaczęło się w 2006 roku w Szkocji gdzie obecnie firma rozrosła się o oddziały znajdujące się na terenie Zjednoczonego Królestwa. Do Polski brand zawitał w 2012 roku. W Katowicach z inicjatywy dwóch przyjaciół - założyciela Rock'n'Roll Tattoo w Szkocji Sebastiana Flaszy oraz Mariusza Dzwonka powstał pierwszy salon w kraju. Tych dwóch panów połączyła kiedyś pasja do muzyki kiedy w 1993 roku założyli, legendarny już w tej chwili w niektórych kręgach zespół Frontside. Wraz z zespołem wytyczali nowe szlaki i kreowali trendy w ciężkiej gitarowej muzyce. Na koncie mają 9 albumów. Byli czterokrotnie nominowani do Fryderyków raz zbierając laur zwycięzcy w kategorii „Album Roku – Heavy Metal” za album „...i odpuść nam nasze winy...” Ich wybrane płyty były wydawane w Europie oraz licencjonowane na wschodzie i w USA. Po latach znów połączyło ich zamiłowanie, tym razem do tatuażu czego efektem są właśnie salony Rock'n'Roll Tattoo.

Teraz mamy sposobność uczestniczyć w świecie tatuażu, poznać wielu wspaniałych artystów, zostać częścią tej bogatej subkultury jaką są fani tatuażu.

Firmie zaufało już wielu muzyków, celebrytów, sportowców. Od 2 listopada stolica Beskidu Żywieckiego zaprasza do oddziału Rock'n'Roll Tattoo na Dworcową 22.

salon tatuzau zywiec

Wszystkie
Z regionu
Gmina Milówka
Beskid997
Żywiec
Gmina Jeleśnia
Gmina Węgierska Górka
Gmina Rajcza
Wywiady
Gość BESKIDLIVE