REKLAMA

REKLAMA

7 2023 STEFCZYK SF Milówka Żywiec Fit

                      

Zebranie OSP Przyborów

Zebranie OSP Przyborów

Dnia

24.02.2019 roku, odbyło się roczne spotkanie sprawozdawcze Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Przyborowie. W spotkaniu uczestniczyła Pani Wójt Anna Wasilewska. Zgodnie z załącznikiem do protokołu, Jednostka OSP w Przyborowie uczestniczyła w 36 akcjach ratowniczych, w tym gaszenie pożarów 17 razy, likwidacja miejscowych zagrożeń 19 z czego dwie akcje obyły się poza terenem naszej gminy. Jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych w naszej gminie mają ogromne znaczenie dla naszej lokalnej społeczności.

Zawsze śpieszą na pomoc w razie zagrożenia, a także chętnie pomagają w organizacji w imprez oraz lokalnych wydarzeń. Bardzo dziękujemy strażakom za pomoc!

Przeczytaj także

 REKLAMA