REKLAMA

REKLAMA

7 2023 STEFCZYK SF Milówka Żywiec Fit

                      

Dofinansowanie do wymiany kotłów w gminie Jeleśnia

Dofinansowanie do wymiany kotłów w gminie Jeleśnia

Gmina Jeleśnia, wspólnie z innymi gminami należącymi do Związku Międzygminnego

ds. Ekologii w Żywcu, przystępuje do projektu służącego pozyskaniu środków unijnych na wymianę pieców oraz odnawialne źródła energii.

Projekt jest skierowany do mieszkańców gminy Jeleśnia i umożliwia zdobycie dofinansowania w wysokości 95% wartości inwestycji.

Projekt, będzie ubiegał się o dofinansowanie w konkursie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2014-2020, a planowany termin jego realizacji to rok 2019.

Wszystkich, którzy są zainteresowani wymianą pieców na źródło opalane paliwem gazowym lub biomasą np. pelet (w tym programie nie jest możliwa wymiana źródeł ciepła na piece na ekogroszek) wraz instalacją centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej, wentylacji oraz budową instalacji wykorzystującej OZE np. solary, fotowoltaika zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu w dniu 3 kwietnia 2018 roku o godzinie 16.30 w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Jeleśni.

 Po spotkaniach informacyjnych, gdzie każdy z Państwa  osobiście będzie mógł się zapoznać z wytycznymi tych programów nastąpi ogłoszenie zbiorki deklaracji osób zainteresowanych przystąpieniem do projektu. O szczegółach Mieszkańcy będą na bieżąco informowani poprzez stronę internetową Gminy Jeleśnia oraz stopsmog.eu

Przeczytaj także

 REKLAMA