REKLAMA

kasy stefczyka baner 2020

 

 
 
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kamesznicy "Proćpok" zaprasza na udziału
w konkursie plastycznym "Hala Barania - niezwykły ogród rzadkich roślin". 
Konkurs ma na celu promowanie Kamesznicy oraz jej walorów przyrodniczych. W szczególności poznawanie i upowszechnianie wiedzy na temat rzadkiej roślinności występującej na Hali Baraniej oraz na terenie Kamesznicy.
 
Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży reprezentującej szkoły podstawowe na terenie wsi Kamesznica. Konkurs przeprowadzony jest w dwóch kategoriach wiekowych klasy (od I do III) i (od IV do VII). Organizator dopuszcza udział dzieci od szóstego roku życia (pierwsza kategoria wiekowa).
 
Ważne informacje: Czas trwania konkursu: od 11 maja do 8 czerwca 2018 r. (ostateczny termin złożenia pracy 8 czerwca do godz. 12.00 w sekretariacie szkoły) Ogłoszenie wyników: do 24 czerwca 2018 r.
Miejsce składania prac: sekretariat szkoły
Praca konkursowa składa się z II części tj.: 1. Pracy plastycznej przedstawiającej walory przyrodnicze Hali Baraniej z uwzględnieniem rzadkich roślin lub roślin pod ochroną, które na niej występują. Praca może przedstawiać krajobraz, wybraną roślinność/roślinę.
Organizator dopuszcza ujęcie w pracy konkursowej rzadkiej roślinności, która nie występuje na Hali Baraniej ale w innym miejscu na terenie Kamesznicy (taka praca w części II, czyli opisie powinna zawierać argumentację, dlaczego wybrana roślina zasługuje na uwagę i co stanowi o jej niezwykłości). Praca plastyczna wykonana dowolną techniką w dowolnym formacie. Praca powinna być opisana tj. Imię, nazwisko, wiek, nazwa szkoły. 2. Krótka charakterystyka jednej wybranej rośliny (np. szczegółowa nazwa, właściwości, dlaczego jest pod ochroną, gdzie występuje - podać lokalizację itp.).
Praca powinna być opisana tj. imię, nazwisko, wiek, nazwa szkoły. Oceniana będzie pomysłowość, spójność, wykonanie pracy pod względem estetycznym, ciekawe przedstawienie tematu, opis wybranej rośliny pod względem zamieszczonych informacji/ciekawostek. Organizatorzy: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kamesznicy "Proćpok" Sołtys, Rada Sołecka wsi Kamesznica Patronat nad konkursem obejmują: Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego - Maria Tirak Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamesznicy Górnej - Edward Wojtas
Wszystkie
Gmina Rajcza
Z regionu
Gmina Węgierska Górka
Sport
Gmina Milówka
Beskid997
Żywiec
Gmina Jeleśnia
Książka Tygodnia
Wywiady
Gość BESKIDLIVE