REKLAMA

reklama

                      

Kiermasz ciast dla Lenki
fot: Zespół "Hulajniki" z Milówki

Kiermasz ciast dla Lenki

Zespół "Hulajniki" z Milówki zaprasza na kiermasz ciast do Milówki

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela 13 Listopada 8:00-12:30 Rynek w Milówce 

 

 

 

 

????Kochani, trochę dłuższy post, ale prosimy przeczytać???? ????Jakiś czas temu skontaktowała się z nami Agnieszka Dybczak z Żywiecka Armia Wielkich Serc, która organizuje wiele zbiórek i kiermaszy dla potrzebujących dzieci❤️Padło pytanie, gdzie można zorganizować zbiórkę dla siedmioletniej Lenki Kuźmińskiej z Leśnej (koło Żywca). Lenka z powodu skrajnego wcześniactwa, cierpi na dziecięce porażenie mózgowe i szereg innych ciężkich schorzeń. Pilnie potrzebuje środków na leczenie, rehabilitację, sprzęt rehabilitacyjny i transport do ośrodków medycznych oraz poradni... ????Nie umiemy odmawiać więc nasza odpowiedź na pytanie Agi: A czemu nie w Milówce ????? ???? Nie znamy Lenki i pewnie w naszej gminie mało kto o niej słyszał.... ale jakie to ma znaczenie? Zdecydowaliśmy dołączyć do dziewczyn z Żywieckiej Armii i pomóc zorganizować kiermasz ciast. W miarę możliwości wspieramy Wiktorka, Lenkę Cholewę więc dlaczego nie wspomóc kolejnego dziecka ???? ????Gmina Milówka już nie raz pokazała swoje wielkie ???? więc może tym razem też się uda. Wiemy, że wszystkim jest coraz ciężej, ale wierzymy w to, że dobro powraca???? ???? Po cichu liczymy, że znajdzie się ktoś, kto zechce nam pomóc... Jak? Najlepsza forma pomocy to upieczenie ciasta ???????????????? ????My również będziemy działać w tym temacie, a podczas kiermaszu chcemy serwować nasze gofry ???????????????????????????? ????Może jakaś organizacja działająca na terenie naszej gminy chce do nas dołączyć? Razem naprawdę możemy wiele ???? https://sercadlamaluszka.pl/nasi-podopieczni/lena-kuzminska
Zespół 'Hulajniki' z Milówki
Zespół 'Hulajniki' z Milówki

Przeczytaj także

 REKLAMA