REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

Nowy wóz bojowy trafi do OSP Kamesznica
fot: FB OSP Kamesznica

Nowy wóz bojowy trafi do OSP Kamesznica

Nowy wóz bojowy trafi do OSP Kamesznica już w tym roku!

Dzięki ciągłej pracy i staraniom zarządu oraz druhów OSP Kamesznica, nasza jednostka została przewidziana do zakupu nowego, średniego samochodu ratowniczo gaśniczego! Wymiana jest konieczna ze względu na awaryjność oraz wiek naszego obecnego samochodu, który w tym roku kończy już 39 lat. Bardzo cieszymy się, że w jubileuszowym roku dla naszej jednostki uda nam się powitać nowy sprzęt. Możliwość zakupu nie byłaby możliwa gdyby nie ogromne wsparcie Pana Wójta Gminy Milówka Robert Piętka oraz całego Urzędu Gminy! Składamy również ogromne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w to przedsięwzięcie. Dziękujemy także wam, drodzy mieszkańcy bo gdyby nie wasze ciągłe wsparcie oraz ofiarność nie udałoby nam się zrealizować żadnego z postawionych przed sobą celów.

 

OSP Kamesznica
OSP Kamesznica

 

Przeczytaj także

 REKLAMA