REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

Spotkanie z Anielską Sztuką w Milówce

Spotkanie z Anielską Sztuką w Milówce

W najbliższy poniedziałek, 13 listopada 2023 r., o godzinie 17:00, Gminny Ośrodek Kultury w Milowce stanie się areną dla wyjątkowego wydarzenia artystycznego.

Zapraszamy serdecznie na Wernisaż Wystawy Malarstwa na Szkle "Oblicza Anielskie", który będzie pełen piękna, inspiracji i wyjątkowych dzieł dwóch utalentowanych artystów.

Podczas tego spotkania, będziecie mieli okazję poznać niezwykłe prace Zbigniewa Micherdzińskiego w duecie z Martą Walczak-Stasiowską z Zakopanego. Ich sztuka, inspirowana motywami anielskimi, przeniesie w świat subtelności, delikatności i wyjątkowej estetyki.

Głównym celem tego wernisażu jest nie tylko prezentacja sztuki, ale również nawiązanie bezpośredniego kontaktu z artystami. Spotkanie z twórcami pozwoli zgłębić tajniki ich inspiracji i dowiedzieć się więcej o historii kryjącej się za każdym dziełem sztuki.

Wydarzenie uświetni także montaż stowno-muzyczny, który będzie w wykonaniu Ruchu Czystych Serc i Dekanalnej Diakonii Uwielbienia. Dźwięki i melodie doskonale wkomponują się w atmosferę galerii, tworząc niezapomniane doświadczenie dla wszystkich uczestników.

Zachęcamy do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu, które połączy sztukę, muzykę i spotkanie z wyjątkowymi twórcami. Niech "Oblicza Anielskie" staną się  inspiracją i okazją do odkrywania piękna sztuki na szkle.

Przeczytaj także

 REKLAMA