REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

To nasz ostatni dzwonek na porządek!

To nasz ostatni dzwonek na porządek!

Szkoła Podstawowa w Milówce stoi przed wyjątkową szansą na zdobycie jednej z trzech głównych nagród w konkursie "Zrób porządek w swojej szafie".

Szkolna akcja, zatytułowana "To nasz ostatni dzwonek", zachęca mieszkańców do uporządkowania swoich szaf, półek z butami i wszelkich zakamarków przed 15 listopada 2023 roku.

Szkolna Podstawowa w Milówce zaprasza do aktywnego udziału w tej społecznej inicjatywie. Mieszkańcy mają czas do 15 listopada, aby spakować niepotrzebne ubrania, zabawki, czy inne przedmioty i przynieść je do szkoły. Na dziedzińcu szkolnym, przy bramie od ul. Szkolnej, znajdują się dwa kontenery, do których można wrzucać zebrane "łupy".

Akcja "To nasz ostatni dzwonek" nie tylko pomaga w porządkowaniu, ale również daje szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród. Społeczność szkolna liczy na hojność i zaangażowanie mieszkańców, aby wspólnie zdobyć jedno z pierwszych miejsc w konkursie.

Razem, jako społeczność, możemy wpłynąć na pozytywną zmianę w naszym otoczeniu. To ostatni dzwonek na porządek - do dzieła! Prosimy o udostępnianie tej wiadomości i aktywne uczestnictwo w akcji. Razem możemy osiągnąć wielkie rzeczy!

 

Przeczytaj także

 REKLAMA