REKLAMA

reklama

                      

Magia Świąt w Milówce: Bożonarodzeniowy Jarmark - zanurz się w regionalnej tradycji!

Magia Świąt w Milówce: Bożonarodzeniowy Jarmark - zanurz się w regionalnej tradycji!

Zapraszamy serdecznie na magiczny Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 10 grudnia 2023 roku w amfiteatrze nad Sołą w Milówce.

To wyjątkowe wydarzenie gwarantuje niezapomniane chwile w rodzinnej atmosferze.

Rozpoczęcie Jarmarku zaplanowane jest na godzinę 12:00, a już o godzinie 13:00 na scenie pojawią się wyjątkowe prezentacje. Zespoły regionalne, takie jak "Hulajniki", "Spod Kikuli" i "Wierchy", dostarczą niepowtarzalnych dźwięków, dodatkowo Konrad Jurasz i Dominika Sobel wraz z uczniami oraz Heligonkowe Explosion Karola Wiercigroch zaprezentują się publiczności.

Nie zabraknie również tradycyjnych Dziadów Noworocznych, takich jak "Świerki z Prusowa", "Kamieńcoki" i "Harnasie z Łyngu". Dodatkowo, dla najmłodszych mieszkańców Gminy Milówka, przygotowane zostało spotkanie ze Świętym Mikołajem - warto być na nim wcześniej, bo zapasy są ograniczone!

O godzinie 16:00 zacznie grać Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Milówki, dostarczając niezapomnianych dźwięków świątecznych melodii.

Dodatkowo, na stoiskach znajdziecie wyjątkowe ozdoby świąteczne, domowe wypieki, ręcznie robione świece i urocze stroiki. To doskonała okazja do zakupu wyjątkowych prezentów na nadchodzące święta. Przygotujcie się na magiczną atmosferę, pełną tradycji i świątecznej radości. Jarmark Bożonarodzeniowy w Milówce to wydarzenie, które warto zanotować w kalendarzu!

Nagranie wideo przeniesie Was w atmosferę ubiegłorocznego Bożonarodzeniowego Jarmarku w Milówce:

Przeczytaj także

 REKLAMA