REKLAMA

 REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

REKLAMA

pracaEL 600x245 beskidlive

Zespół "Hulajniki" zapełnił Kościół kolędowym brzmieniem [WIDEO]

Zespół "Hulajniki" zapełnił Kościół kolędowym brzmieniem [WIDEO]

Dziś, 6 stycznia 2024 roku, Zespół Regionalny "Hulajniki" z Milówki zorganizował magiczny koncert kolęd i pastorałek po Mszy Świętej w Kościele Parafialnym w Milówce.

W atmosferze rozbrzmiewającej muzyki, której źródłem był ten utalentowany zespół dziecięcy, zgromadzeni wierni doświadczyli niezwykłej podróży przez magiczny świat tradycyjnych polskich kolęd i pastorałek. Artyści, młodzi wirtuozi z "Hulajników", pod kierownictwem muzycznym Dominiki Sobel sprawili, że każda nuta niosła ze sobą niepowtarzalną dawkę świątecznego uczucia. 

Uroczystość rozpoczęła się po Mszy Świętej wieczornej, około godziny 17:45, kiedy to Zespół Regionalny "Hulajniki" zaczął rozbrzmiewać w świątyni, wypełniając ją magią dźwięków. Niewątpliwie, największym atutem tego koncertu było nie tylko profesjonalne wykonanie przez młodych artystów, ale także ich zaangażowanie i radość, które przekazywali ze sceny do publiczności. 

Koncert kolęd i pastorałek Zespołu Regionalnego "Hulajniki" w Kościele Parafialnym w Milówce był nie tylko muzycznym wydarzeniem, ale również momentem podziękowania i uznania ze strony Wójta Gminy Milówka, Roberta Piętki, oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Grażyny Kąkol. Oboje osobiście podziękowali zespołowi za wyjątkowy występ. Wójt i Dyrektor podkreślili rolę sztuki w budowaniu silnej społeczności oraz wyrazili wdzięczność za wkład zespołu w kulturalne dziedzictwo Milówki.

Warto również zaznaczyć, że w lutym tego roku zespół obchodzi jubileusz 25 lat istnienia, co czyni ich dorobek jeszcze bardziej imponującym. Na zakończenie koncertu, Zespół Regionalny "Hulajniki" podziękował wszystkim obecnym za liczne przybycie i wsparcie. 

Fotorelacja Karolina Hojny:

 

 

 

 

 

 REKLAMA

Przeczytaj także