REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

Noc św. Jana w Amfiteatrze nad Sołą

Noc św. Jana w Amfiteatrze nad Sołą

Już niedługo kolejne wydarzenie, na które serdecznie zapraszamy!

22 czerwca w Amfiteatrze nad Sołą w Milówce odbędzie się Noc św. Jana – magiczne spotkanie pełne tradycji, muzyki i niezapomnianych wrażeń. Na scenie wystąpią znane zespoły regionalne, które swoim śpiewem i tańcem przeniosą nas w świat ludowej kultury. Wśród nich zobaczymy Zespół "Hulajniki" z Milówki, który tego dnia będzie obchodził swój jubileusz 25-lecia istnienia. To wyjątkowa okazja, aby uczcić ich długą i owocną działalność artystyczną. Oprócz "Hulajników", na scenie zaprezentują się również Zespół Pieśni i Tańca "Wierchy" im. Józefa Szczotki z Milówki oraz Zespół Regionalny "Spod Kikuli".

Każdy z tych zespołów słynie z bogatego repertuaru, który ukazuje piękno i różnorodność naszego folkloru. Wieczór urozmaicą warsztaty wicia wianków – nieodłączny element nocy świętojańskiej. To doskonała okazja, aby nauczyć się tradycyjnej sztuki tworzenia wianków i ozdobić nimi swoje głowy. Dla uczestników przygotowano również wspólne ognisko, przy którym będzie można ogrzać się i poczuć niepowtarzalną atmosferę tego wyjątkowego wydarzenia. Kulminacyjnym punktem wieczoru będzie występ Teatru Ognia Tesserakt, który swoimi widowiskowymi pokazami z ogniem zapewni niezapomniane wrażenia i zakończy Noc św. Jana w spektakularny sposób.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania! To wyjątkowa okazja, aby w atmosferze radości i wspólnoty celebrować najkrótszą noc w roku. Do zobaczenia 22 czerwca w Amfiteatrze nad Sołą!

Przeczytaj także

 REKLAMA