REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

Jubileusz 25-lecia Zespołu Regionalnego Hulajniki z Milówki
Fot: FB Zespół "Hulajniki" z Milówki

Jubileusz 25-lecia Zespołu Regionalnego Hulajniki z Milówki

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników tradycji Górali Żywieckich, a w szczególności byłych członków, rodziców obecnych członków oraz sympatyków Zespołu Regionalnego "Hulajniki" z Milówki, na uroczysty Jubileusz 25-lecia istnienia zespołu!

Świętowanie rozpocznie się o godzinie 14:00 wspólną Mszą Świętą w Kościele pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny w Milówce. Po ceremonii przeniesiemy się do Amfiteatru nad Sołą, gdzie odbędzie się część artystyczna programu, pełna muzyki, tańca i wspomnień z ostatnich 25 lat działalności zespołu.

Po zakończeniu części jubileuszowej zapraszamy wszystkich do udziału w atrakcjach zorganizowanych z okazji Nocy Świętego Jana. W programie znajdą się m.in. warsztaty wicia wianków, wspólne ognisko oraz spektakularny występ Teatru Ognia Tesserakt.

Szczegóły Koncertu Jubileuszowego oraz kulisy z przygotowań będziemy wrzucać na bieżąco na stronę wydarzenia, aby każdy mógł śledzić postępy i dołączyć do naszej wspólnej radości.

Zapraszamy do wspólnego świętowania tego wyjątkowego jubileuszu oraz Nocy Świętego Jana! Do zobaczenia 22 czerwca w Milówce i Amfiteatrze nad Sołą!

 

Przeczytaj także

 REKLAMA