W niedzielę 15 października Cięcina stała się stolicą Dzikiego Zachodu.

Wszystko za sprawą Pikniku Country zorganizowanego przez Społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 w Cięcinie – dyrekcję, grono pedagogiczne, uczniów oraz ich rodziców.

Przybyłych gości przywitał Dyrektor Marek Duraj oraz Wójt Gminy Węgierska Górka Piotr Tyrlik. 

Gospodarz naszej gminy pogratulował wspaniałej organizacji imprezy oraz podkreślił rangę i znaczenie takich wydarzeń dla lokalnych społeczności. "To bardzo ważne, że w  tak piękną słoneczną niedzielę możemy wszyscy spędzić popołudnie podczas tak pięknie zorganizowanego Pikniku. Słowa uznania kieruję do organizatorów oraz dziękuję wszystkim mieszkańcom, którzy zechcieli spędzić z nami ten niedzielny czas"  - powiedział Wójt Gminy Węgierska Górka Piotr Tyrlik.

Na uczestników czekało wiele wspaniałych atrakcji takich jak: polowanie na bizona, pojedynek rewolwerowców, western rodeo, kowbojski tor przygody, dmuchańce, spotkanie z kulturą Indian Ameryki Północnej, konkursy i wiele innych. Niewątpliwą gratką był przegląd piosenki country. Gwiazdą wydarzenia była Grupa Furmana, która porwała publiczność do wspólnej zabawy. Rodzinna atmosfera, piękna, słoneczna pogoda, urozmaicony, bogaty program wydarzenia to elementy, które złożyły się na to, że klimat Dzikiego Zachodu udzielił się wszystkim gościom. Uśmiechy na twarzach były potwierdzeniem na to, że impreza była wyjątkowo udana.

ZOBACZ TAKŻE Z GMINY WĘGIERSKA GÓRKA:

Reklama

Wszystkie
Z regionu
Gmina Milówka
Gmina Jeleśnia
Beskid997
Gmina Rajcza
Gmina Węgierska Górka
Żywiec
Wywiady
Gość BESKIDLIVE