REKLAMA

kasy stefczyka baner 2020

 

Po raz XVII w całej

Polsce w dniach 8 - 15 maja obchodzony będzie Ogólnopolski Tydzień Bibliotek, w tym roku pod hasłem "Zasmakuj w Bibliotece". "Zasmakuj w bibliotece, bo książką warto się delektować, smakujemy słowa, ciągle i wciąż od nowa. Korzystajmy z kalejdoskopu ofert dla naszych najważniejszych gości - Czytelników, by każdy z nich znalazł w bibliotece łakomy literacki kąsek. To dla Was entuzjastów literatury i kultury jesteśmy!" - piszą organizatorzy akcji.

Co roku w tym czasie Gminna Biblioteka Publiczna w Węgierskiej Górce wraz z filiami bibliotecznymi funkcjonującymi na terenie naszej gminy proponuje szereg działań popularyzujących książkę i bibliotekę zapraszając czytelników do przyjścia do biblioteki i skorzystania z naszych usług.Podobnie jest w tym roku, jednak z powodu warunków związanych z epidemią koronawirusa w nieco zmienionej formule. Wszystkie wydarzenia realizujemy on -line! - i do tej przestrzeni zapraszamy naszych użytkowników. Działając zdalnie też jesteśmy z Wami!

Wszystkie wydarzenia publikowane będą na facebooku Gminna Biblioteka Publiczna w Węgierskiej Górce oraz stronie internetowej Ośrodka Promocji Gminy www.wegierska-gorka.opg.pl

ZOBACZ TAKŻE Z GMINY WĘGIERSKA GÓRKA:

Wszystkie
Z regionu
Gmina Milówka
Gmina Węgierska Górka
Żywiec
Gmina Rajcza
Beskid997
Sport
Gmina Jeleśnia
Książka Tygodnia
Wywiady
Gość BESKIDLIVE