REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

Węgierska Górka - uroczystości 1 września - komunikat!

Węgierska Górka - uroczystości 1 września - komunikat!

W związku

prognozowanymi na dzień 1 września złymi warunkami atmosferycznymi, uroczystości patriotyczno – religijne upamiętniające 82. Rocznicę Bohaterskiej Obrony Węgierskiej Górki, 78. Rocznicę Stracenia Partyzantów w Żabnicy oraz 75. Rocznicę Stracenia Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych zostają przeniesione.

 
Serdecznie zapraszamy na Uroczystą Mszę Świętą w intencji Obrońców Węgierskiej Górki, Straconych Partyzantów i Żołnierzy NarodW związku prognozowanymi na dzień 1 września złymi warunkami atmosferycznymi, uroczystości patriotyczno – religijne upamiętniające 82. Rocznicę Bohaterskiej Obrony Węgierskiej Górki, 78. Rocznicę Stracenia Partyzantów w Żabnicy oraz 75. Rocznicę Stracenia Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych zostają przeniesione.
 
Serdecznie zapraszamy na Uroczystą Mszę Świętą w intencji Obrońców Węgierskiej Górki, Straconych Partyzantów i Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych, która odbędzie się o godzinie 16:00 w Kościele Przemienienia Pańskiego w Węgierskiej Górce.
Serdecznie zachęcamy do udziału w uroczystościach, zapraszamy również szkoły i poczty sztandarowe.owych Sił Zbrojnych, która odbędzie się o godzinie 16:00 w Kościele Przemienienia Pańskiego w Węgierskiej Górce.
Serdecznie zachęcamy do udziału w uroczystościach, zapraszamy również szkoły i poczty sztandarowe.
projekt bez tytulu 3 800x600 s

Przeczytaj także

 REKLAMA