REKLAMA

REKLAMA

7 2023 STEFCZYK SF Milówka Żywiec Fit

                      

Być kobietą! - czyli Dzień Kobiet w gminie Węgierska Górka

Być kobietą! - czyli Dzień Kobiet w gminie Węgierska Górka

Serdecznie zapraszamy na Dzień Kobiet pn. "Być Kobietą",

który odbędzie się 5 marca 2022 o godz. 16.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Węgierskiej Górce.

W programie:

- Pokaz taneczny ze Szkoły Tańca SWING z Żywca

Pokaz wykona zespół Estrella, który na swoim koncie ma wiele osiągnieć i nagród, m.in. tytuł Mistrza Polski formacji tanecznych w stylu Latino solo 2021.  

- Występ Koła Gospodyń z Węgierskiej Górki

- Garderoba spójna kolorystycznie – prelekcja Natalii Hulbój

Czy wiesz o tym, że każdy z nas posiada najlepszą, dedykowaną dla siebie paletę kolorystyczną? Jeżeli chcesz stworzyć spójną kolorystyczne garderobę, która będzie pasować do Twojego typu urody zapoznaj się z tematem analizy kolorystycznej. O kolorach opowie Natalia Hulbój, założyciela Go For Colors - sklepu z autorskimi ubraniami dla kobiet.

- CO MODNA PANI WIEDZIEĆ POWINNA – Monodram Katarzyny Kołaczek

Co robiłaby kobieta, gdyby musiała robić WSZYSTKO co jej każą?

Czego wymaga od niej moda, społeczeństwo, gazety, firmy kosmetyczne? Tytułowa Modna Pani, żeby to wszystko zrobić, musi wstać o 4. Albo w ogóle lepiej nie spać. “Co modna pani wiedzieć powinna” to monodram Katarzyny Kołeczek w reżyserii Agaty Puszcz.

W roli kobiety starającej się przyswoić wszystkie dobre rady, powinności i obowiązki nakładane na nią przez popkulturę i rzeczywistość – Katarzyna Kołeczek.

Katarzyna Kołeczek– aktorka teatralna i filmowa,absolwentka wydziału aktorskiego warszawskiej Akademii Teatralnej.
Związana z teatrami: Polskim w Warszawie, Polskim w Bydgoszczy, Polonia oraz Och Teatrem.
Ma w swoim dorobku cały szereg ról od dramatycznych – od Sonii w Wujaszku Wani po komediowe – jak Barbara Smith w Mayday i Mayday 2.
Na ekranach telewizyjnych pojawiła się jako Julia Zdrojewska w  serialu „Na Wspólnej”, a także jako Jola w „Strażakach”.
Ma na swoim koncie duże role w dwóch teatrach telewizji i czterech filmach fabularnych produkcji Brytyjskiej. Jedną nogą mieszka w Londynie, gdzie również pracuje jako aktorka. Grała stałą rolę w serialu BBC „Father Brown” –  Susie Jasinski.
Prowadzi programy „Zatrzymaj chwile” na TVP1 oraz „Ale numer!” na TV Puls, Bake Off – Ale ciacho!; a w 2016 r. poprowadziła także opolskie DEBIUTY.
Można ją zobaczyć w kinowym hicie – w trzeciej części Bridget Jones.

- BARWY KOBIETY – Wernisaż Wystawy Sylwii Szczotki

Sylwia Szczotka jest lokalną artystką, od dwudziestu lat mieszka i tworzy w Cięcinie. Swoją przygodę z malarstwem rozpoczęła jako samouk.

Z upływem czasu malarstwo stało się jej największą pasją. Radość tworzenia i inspiracje czerpie z otaczającego ją świata. Jej wrażliwość i postrzeganie rzeczywistości można rozpoznać w każdym dziele, to właśnie poprzez malarstwo wyraża siebie i swoje emocje.

Ulubionym tematem jej prac oraz największą inspiracją jest Kobieta – piękna, subtelna, zmysłowa i niewyczerpana w swoim bogactwie oraz skrywanej tajemnicy. W roku 2019 w Ośrodku Promocji Gminy Węgierska Górka miała miejsce jej pierwsza wystawa pn. „Tajemnicą jest Kobieta”, która cieszyła sie ogromnym zainteresowaniem. 

Czujemy się zaszczyceni, że po raz kolejny możemy prezentować jej wyjątkowe prace. 

- Podczas imprezy będzie dostępny słodki bufet, z którego cały dochód zostanie przekazany pomoc Wiktorowi Szczechowiakowi.

dzien kobiet 2022 wegierska gorka plakat

Przeczytaj także

 REKLAMA