REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

Jeśli kotły to tylko z Żabnicy!

Jeśli kotły to tylko z Żabnicy!

Firma Kotły Drożdż

istnieje na lokalnym rynku 15 lat.

Jesteśmy jedynym producetym kotłów w Beskidach i Podbeskidziu. Zaczynaliśmy od kotłow zasypowych i różnych konstrukcji stalowych. Przez lata Firma się rozwijała i w tym momencie produkujemy kotły wszelkiego rodzaju na paliwa stałe (pellet,ekogroszek, kotły zasypowe).Sa to kotły certyfikowane Klasy 5 i Eco desing o podwyższonym stadardzie.

Kotły na pellet KP, KGP powstały w związku z zapotrzebowaniem na kotły opalane biopaliwami. Nasze doświadczenie pozwoliło na stworzenie urządzenia o szerokim zakresie zalet. Najważniejsza z nich to wygoda użytkowania.

kociolpellet Użytkownik otrzymuje urządzenie w pełni automatyczne. Po rozpaleniu nadzór nad spalaniem kontrolowany jest przez nowoczesny sterownik. Urządzenie samo oczyszcza przestrzeń paleniskową z powstających popiołów i przesypuje je do szuflady. Obsługa użytkownika ogranicza się do cyklicznego uzupełniania paliwa – pelletu w zbiorniku oraz do opróżniania szuflady popielnikowej.

Kotły peletowe i zasypowe podlegają dofinasowaniu z programu Czyste powietrze.

Kotły na drewno to nowoczesne i niskoemisyjne kotły opalane drewnem z linii certyfikowanych kotłów PELLPAL D. Produkowane przez nas kotły PELLPAL D mają bardzo niską emisję pyłów PM poniżej 20 mg/m3 przez co można uzyskać na nie najwysze dofinansowanie na wymienę kotła.

kocde

Kotły z podajnikiem na ekogroszek to konstrukcja przebadana przez akredytowane laboratorium oraz spełniająca 5 klasę według normy PN-EN-303-5:2012 oraz wymagania ecodesign (ekoprojekt). Poprzez stosowny certyfikat można starać się o dofinansowanie. Kocioł jest górnokanałowy przez co jego użytkowanie oraz czyszczenie jest bardzo komfortowe. Cały wymiennik czyścimy od przodu kotła. Kolejną zaletą jest podajnik, który wykonany ze stali i żeliwa. Cieszy się on dużą popularnością oraz cechuje go bezawaryjna praca.

koceko

 

Nasz zakład znajduje się w Żabnicy. Firma posiada swoich istalatorów i doradców do spraw dotacji i dofinasowań przez co oferuje usługi kompleksowo. Na Wszelkie pytania odpowiemy pod numer telefonu 667 082 661 od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15. 

___________________

Artykuł sponsorowany

Przeczytaj także

 REKLAMA