ŻYWIEC

 

Zapraszamy!

Żywiec: Msza św. za wstawiennictwem św. Jana Pawła II w Żywcu

„Dom Pomocy Społecznej w Żywcu to wyjątkowe miejsce gdzie dyrekcja i personel to osoby z powołania” – tak komentowali członkowie rodziny Pani Józefy Tomaszek, która w dniu dzisiejszym (22 marca) obchodziła okrągłe setne urodziny.

Bieg „Tropem Wilczym” to impreza sportowo-edukacyjna jaka towarzyszy obchodom Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji "Tradycja i naturalna bioróżnorodność w pszczelarstwie - lokalne bezpieczeństwo żywnościowe”,

Spółka Ratownictwo Medyczne w Żywcu,  uzyskała wsparcie finansowe ze środków dotacji przyznanej z budżetu państwa, przekazanej przez  Wojewodę Śląskiego na zakup nowego  specjalistycznego ambulansu medycznego wraz z wyposażeniem, w tym ze specjalistycznymi, elektrycznie sterowanymi noszami bariatrycznymi, przystosowanymi do pacjentów z dużą wagą do ponad 200 kg.

Powiat Żywiecki rozpoczął budowę nowoczesnej sali gimnastycznej przy I Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika w Żywcu.

Powiat Żywiecki przystępuje do realizacji inwestycji pn. „Malowanie i renowacja wnętrz I Liceum Ogólnokształcącego w Żywcu (prace konserwatorskie)”.

Jak czytamy na FB Małgorzaty Pępek do wylicytowania w ramach WOŚP wspólna kolacja.

Już w najbliższą niedzielę 29.01.2023 Fundacja Braci Golec działa dla WOŚP.

Uczniowie klas maturalnych

Styczeń:

Wszystkie
Z regionu
Gmina Rajcza
Gmina Milówka
Beskid997
Gmina Węgierska Górka
Gmina Jeleśnia
Żywiec
Wywiady
Gość BESKIDLIVE