REKLAMA

kasy stefczyka baner 2020

 

Pozwolenie już jest.
Teraz potrzebne... pieniądze.
Burmistrz Miasta Żywca Antoni Szlagor: Informacja na temat budowy Wodnego Centrum Rekreacji w Żywcu wywołała wśród Państwa żywą dyskusję. Cieszy mnie bardzo pozytywna reakcja i wiele ciepłych słów, dlatego dzisiaj chciałbym przybliżyć Państwu atrakcje przyszłego Centrum Wodnego, których być może nie widać na wizualizacji wnętrza pływalni, niemniej jednak są ujęte w projekcie budowlanym.
• Taras zewnętrzny na całej długości fasady szklanej przy hali basenu rekreacyjnego
• Huśtawka wodna
• Podwodna leżanka
• Podwodna ławeczka
• Masaż karku wąski
• Masaż karku szeroki
• Gejzer powietrzny
• Dysza kanału rwącej rzeki
• Punkt masażu
• Jeż wodny
• Zjeżdżalnia dla dzieci „Słoń" z przedłużką
• JACUZZI
• Zjeżdżalnia wewnętrzna rurowa typu ANAKONDA
• Wodny plac zabaw w skład którego wchodzą („Pączek-muchomor", tęczowy tunel, motyl na łodydze, mała zjeżdżalnia „Słoń", zabawka „Drzewko wodne" )
• Zespól SPA (łaźnia parowa, sauna fińska AROMA, SANARIUM PROFI (BIOSAUNA), sauna INFRARED-IR, grota lodowa, zespól 2 natrysków ślimakowych, strefa natrysków, basen schładzający, ławka podgrzewana do moczenia stóp, wytwornica kostek lodu, microsalt
• Ogród saunowy (SAUNARIUM PROFI - biosauna zewnętrzna, sucha sauna fińska AROMA)
Inwestycja ta została wpisana do Krajowego Planu Odbudowy. Mam nadzieję, że dzięki temu programowi nasze miasto otrzyma środki na budowę nowej pływalni miejskiej, która jest marzeniem wielu mieszkańców naszego miasta, i która jest bardzo naszemu miastu potrzebna.
Wszystkie
Z regionu
Gmina Milówka
Beskid997
Żywiec
Gmina Węgierska Górka
Gmina Rajcza
Sport
Gmina Jeleśnia
Wywiady
Gość BESKIDLIVE