REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

Złote Gody w Żywcu!

Złote Gody w Żywcu!

19 maja w Sali Ratuszowej

Urzędu Miejskiego w Żywcu 16 par otrzymało medale za długoletnie pożycie małżeńskie, które wręczył burmistrz Żywca Antoni Szlagor.

Jubileusz Złotych Godów świętowali państwo: Drewniak Wanda i Grzegorz, Gęga Halina i Henryk, Fręchowicz – Szczerek Alicja i Szczerek Zbigniew, Knapek Genowefa i Kazimierz, Komorek Stanisława i Tadeusz, Pawlus Danuta i Leszek, Ryczek Czesława i Marian, Talik Elżbieta i Tadeusz, Gawlińska Halina i Walenty, Gibas Władysława i Roman, Gruszecka Maria i Zygmunt, Kruczyńska Grażyna i Tadeusz, Malczewska Barbara i Andrzej, Wiecha Elżbieta i Zbigniew. Ponadto Medale odebrały Panie Anna Kliś oraz Pani Anna Talik, których mężowie zmarli po 50 rocznicy ślubu.

–  W ten piękny Jubileusz pożycia małżeńskiego proszę przyjąć najserdeczniejsze gratulacje i podziękowania za Waszą miłość, przykład godnego życia i tak duży wkład pracy, pełny serdecznych uczuć, w dobre wychowanie Waszego potomstwa.  Życzę Wam – drodzy Państwo – jeszcze długich  i pogodnych lat życia w jak najlepszym zdrowiu, zadowoleniu; zrealizowania wszystkich zamierzeń i planów – tych, które stawiacie sobie obecnie, jak i tych, które postawiliście sobie przed wielu laty, wstępując na wspólną drogę życia – mówił do jubilatów burmistrz Antoni Szlagor.

Przeczytaj także

 REKLAMA