REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

25 lat Powiatu Żywieckiego: Jubileusz, Podsumowanie, i Wspólna Siła
fot: UM Żywiec

25 lat Powiatu Żywieckiego: Jubileusz, Podsumowanie, i Wspólna Siła

W dniu 6 października br. mieszkańcy Powiatu Żywieckiego uczcili piękny jubileusz 25-lecia istnienia w Sali Koncertowej Szkoły Muzycznej.

To święto, które zgromadziło szerokie spektrum osób związanych z powiatem, od przedstawicieli polityki krajowej po lokalne społeczności i przedsiębiorców. Jubileusz stał się okazją do refleksji nad osiągnięciami z ostatnich lat oraz do wspólnego świętowania.

W 1998 roku Powiat Żywiecki rozpoczął swoją nową działalność, a obecny jubileusz to doskonała okazja do spojrzenia wstecz i podsumowania tej dynamicznej podróży. Uroczystość zgromadziła wiele ważnych postaci, w tym przedstawicieli polityki, samorządu, stowarzyszeń, firm współpracujących z powiatem, dyrektorów szkół i innych jednostek.

Podczas uroczystości przedstawiono prezentację podsumowującą działania powiatu na przestrzeni ostatnich lat. Wśród sukcesów znalazły się odbudowy mostów, dróg, jednostek oświatowych, a także oddanie nowoczesnego szpitala, który ma służyć lokalnej społeczności.

Wyjątkowo ważne jest współdziałanie miasta Żywiec i powiatu żywieckiego, które wzajemnie wspierają się w realizacji różnorodnych przedsięwzięć. Ta harmonijna współpraca przynosi liczne pozytywne efekty, z których obie strony mogą być dumne. Jubileusz to moment wdzięczności i świętowania wspólnych osiągnięć, ale również inspiracja do dalszych, ambitnych działań na rzecz rozwoju regionu.

 

 

Przeczytaj także

 REKLAMA