REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

Utrudnienia dla kierowców w nadchodzących dniach [AKTUALIZACJA]

Utrudnienia dla kierowców w nadchodzących dniach [AKTUALIZACJA]

Powiatowy Zarząd Dróg w Żywcu przekazał informację o planowanym zamknięciu odcinków dróg powiatowych w najbliższych dniach.

 

Aktualizacja 23.11.2023:

Starostwo Powiatowe w Żywcu informuje, że w związku z problemami technologicznymi w dniu jutrzejszym, tj. 24 XI 2023 droga powiatowa 1405S ul. Leśnianka w Żywcu nie będzie zamknięta. O terminie zamknięcia poinformujemy Państwa w osobnym komunikacie.

___________________

Utrudnienia w ruchu drogowym będą dotyczyć odcinka drogi powiatowej 1405S w Leśnej, ul. Św. Michała Archanioła, oraz odcinka drogi powiatowej 1405S w Żywcu ul. Leśnianka.

Pierwsze zamknięcie, które odbędzie się 23 listopada 2023 r. w godzinach 8.00-18.00, dotyczyć będzie odcinka drogi w Leśnej, rozpoczynając się od Szkoły Podstawowej i kończąc na granicy z miastem Żywiec.

 

Następnego dnia, 24 listopada 2023 r., w tych samych godzinach, zamknięty zostanie odcinek drogi w Żywcu, ul. Leśnianka, od granicy Miasta do wiaduktu drogi ekspresowej S1.

Oba zamknięcia obejmą pełną szerokość jezdni na wymienionych odcinkach. 

Szczegółowe informacje można znaleźć w załączniku do tej informacji. Zaleca się śledzenie lokalnych informacji drogowych oraz planowanie alternatywnych tras podróży w celu uniknięcia opóźnień.

W związku z tym, przypominamy wszystkim kierowcom o ostrożności i przestrzeganiu znaków drogowych. Mamy nadzieję, że prace te przyczynią się do poprawy stanu dróg i zapewnią lepsze warunki podróży w przyszłości.

Przeczytaj także

 REKLAMA