REKLAMA

 REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

REKLAMA

pracaEL 600x245 beskidlive

„Odcinam się” - debiut wokalisty z Milówki [WIDEO]

„Odcinam się” - debiut wokalisty z Milówki [WIDEO]

Dziewiętnastoletni chłopak debiutuje na polskiej scenie muzycznej z singlem “Odcinam się”.

Zdążył podbić już branże mediów społecznościowych i od kilku lat działa w sieci.

 

Łukasz Gluza pochodzi z Milówki, miejscowość położona w powiecie żywieckim. Ukończył liceum, napisał maturę i przeprowadził się do Warszawy aby zacząć działać. To tam napisał oraz wypuścił swój pierwszy debiutancki utwór “Odcinam się”. Ciężka praca to pierwszy klucz do sukcesu. 

 

„Singiel „Odcinam się” powstawał przez kilka długich miesięcy. Najpierw był pomysł, pisanie tekstu, rozglądanie się za osobami, które wyprodukują oraz wydadzą singiel. Tekst opowiada o moim życiu, o ucieczce od dawnej rzeczywistości, która przepełniona była trudnymi sytuacjami. Tytuł ma na celu ukazać słuchaczowi, że warto odcinać się od tego, co dla nas złe, należy zacząć działać i nie zwracać uwagi na przeszkody stojące nam na drodze”.
ŁUKASZ GLUZA

 

Debiut Łukasza już po kilku dniach spotkał się z dużym zainteresowaniem.

 

“Jestem naprawdę bardzo zadowolony z tego, że tak wiele młodszych i starszych osób utożsamia się z tekstem piosenki. Każdy interpretuje ją na swój sposób. TO JEST PIĘKNE!””.
ŁUKASZ GLUZA

 

TELEDYSK:

 

Artysta obiecuje, że to nie wszystko na co go stać a już w niedalekiej przyszłości, będziemy mogli usłyszeć jego kolejne utwory. 

“Odcinam się” jest już dostępny we wszystkich portalach streamingowych

 REKLAMA

Przeczytaj także